Biography

28. may 2012 at 21:46 | Miss.hollywood |  Biography
Členové : Jason Wade,Bryce Soderberg,Ben Carey,Rick Woolstenhulme

Jason Wade, který původně označil skupinu Blyss během jejich počátečního nápadu roku 1996, je charakterním zpěvákem/textařem pro v pop/rockový kvartet Lifehouse. Wade založil Lifehouse v Los Angeles po hraní různých hudebních žánrů v Seabattle a Portland. Jejich těžkopádná hudba se rovnala Live a Matchbox Twenty, ale Wade naléhal na Lifehouse, aby byla naprosto originální.

Po letech vystupování v LA podepsali smlouvu s Dreamworks a v roce 2000 vydali album No Name Face. Album se stalo hitem za singlem "Hanging By a Moment", který byl v roce 2001 rádiích nejvíce hraným. To byla zdařilá inspirace k tomu, aby se kapela vrátila do nahrávacího studia. S Brendanem O'Brienem (klávesy) Wade a (bubenický spolupracovník) Rick Woolstenhulme natočili během jara a léta 2002 album Stanley Climbfall a vydáno Dreamworks v září.

V roce 2005 se Lifehouse brzy vrátili s jejich vlastně nazvaným již třetím albem. Wade a Woolstenhulme se spojili s Brycem Soderbergem (vokalista/basista) z ex - AM Rádia a MacKenziem Wilsonem. - vše hudebním rádcem

osobnosti.cz
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement